Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mitologi/domains/karolija.lt/public_html/includes/functions/database.php on line 19
Karolija.lt - Karoliukai, akmenėliai, kristalai, intarpai, užsegimai auskarams, vėriniams ir kitiems rankdarbiams

Karolija.lt

  
 
Mano duomenys  |  Prekių krepšelis  |  Vykdyti užsakymą   
  Pradžia » Katalogas » Naudojimosi taisyklės
Prekių grupės
Spalvos
Kas naujo? plačiau
DK081 - 6x9 mm žalios sp. kepurėlė, 1 vnt.
DK081 - 6x9 mm žalios sp. kepurėlė, 1 vnt.
0,02Eur
Informacija
Pristatymas ir grąžinimas
Duomenų apsauga
Naudojimosi taisyklės
Kontaktai
Naudojimosi taisyklės Naudojimosi taisyklės

Naudodamiesi www.karolija.lt internetine parduotuve, Jūs sutinkate su žemiau išdėstytomis sąlygomis ir garantijomis.

Norėdami apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite prisiregistruoti. Registruojantis turi būti pateiktas galiojantis elektroninio pašto adresas. Elektroninis paštas yra naudojamas identifikuoti pirkėją ir garantuoti jo aptarnavimo kokybę. Registracijos metu pateikti duomenys turi būti teisingi. Tuo atveju, kai pateikti pristatymo adreso duomenys yra neteisingi, mes neatsakome už transportavimo metu prarastas prekes.
DĖMESIO. Užsakydami prekes visada pasitikrinkite ar teisingai įvesti Jūsų duomenys.

Prekių užsakymo ir pristatymo proceso metu Jums siunčiami automatiškai sugeneruoti elektroniniai laiškai, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto mokėjimo būdo. Norėdami paklausti ar pasitikslinti atsakykite į Jums siųstus laiškus arba rašykite skiltyje 'Kontaktai'.

Jeigu užsakymą apmokate naudojantis paysera.lt sistema, Jūs gausite automatiškai sugeneruotą laišką iš paysera.lt apie tai, jog Jūsų užsakymas sėkmingai apmokėtas. Iškart po apmokėjimo pradedamas vykdyti užsakymas. Užsakymo būsena per 1 darbo dieną pasikeis į "Užsakymas vykdomas". Užsakymo būseną galite pasitikrinti skyrelyje 'Mano duomenys' arba spragtelėję čia 'Istorija'. Užsakymas pristatomas per 4-6 darbo dienas po pranešimo apie apmokėjimą gavimo. Išsiuntę užsakymą, laišku pranešame jums apie užsakymo išsiuntimą bei siuntos registracijos numerį – užsakymo būsena „Užsakymas išsiųstas“.

Jeigu pasirinkote apmokėti užsakymą pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste, Jums bus siunčiami trys automatiškai sugeneruoti elektroniniai laiškai. Prekių užsakymo metu Jūs pasirenkate apmokėjimo būdą ir Jums pateikiama visa apmokėjimui reikalinga informacija. Kartu su užsakymo priėmimo patvirtinimu visa reikalinga informacija pakartotinai siunčiama Jūsų elektroniniu pašto adresu. Tai yra pirmas (1) mūsų siunčiamas elektroninis laiškas, kuriame pranešama, kad laukiame Jūsų pavedimo - būsena "Užsakymas priimtas". Jei laiku negavote pirmo laiško, patikrinkite ar laiškas nepateko į „šiukšlyną“, nes egzistuoja tikimybė, kad mūsų laiškas gali būti blokuotas pašto serverių šiukšlių filtrų. Jei ir „šiukšlyne“ nebus laiško nueikite į skiltį „Kontaktai“ ir parašykite mums. Gavę informaciją apie užsakymo priėmimą, galite daryti pavedimą, jame būtinai nurodydami užsakymo numerį, įrašytą laiške. Prekės bus rezervuojamos 5-ioms dienoms, jei per penkias darbo dienas negausime apmokėjimo, prekės bus gražintos į sandėlį. Šiuo metu priimame apmokėjimus į UAB „Paysera LT“ sąskaitą.
Antras (2) laiškas yra siunčiamas tą dieną kai gauname Jūsų užsakymo apmokėjimą. Tame laiške pranešama, kad užsakymas yra vykdomas - būsena "Užsakymas vykdomas".
Užsakymas pristatomas per 4-6 darbo dienas po pranešimo apie apmokėjimą gavimo. Išsiuntę užsakymą, tą dieną mes trečiu (3) laišku pranešame jums apie užsakymo išsiuntimą ir siuntos registracijos numerį - užsakymo būsena „Užsakymas išsiųstas“.

Pristatymo būdai aprašyti 'Pristatymas ir grąžinimai'.

Prekių krepšelis plačiau
...yra tuščias
Akcijos plačiau
DK026 - 8 mm aukso sp. kepurėlė, 1 vnt.
DK026 - 8 mm aukso sp. kepurėlė, 1 vnt.
0,03Eur
0,02Eur
Atsiliepimai plačiau
PL059 - 16 mm geltonas plastikinis karoliukas, 1 vnt.
Taip ir netgi labai, dvygubai. Labai graziai atrodo pats kar ..
5 iš 5 žvaigždučių!
Reklama
Mitologija.lt

Copyright © 2009 Karolija