Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mitologi/domains/karolija.lt/public_html/includes/functions/database.php on line 19
Karolija.lt - Karoliukai, akmenėliai, kristalai, intarpai, užsegimai auskarams, vėriniams ir kitiems rankdarbiams

Karolija.lt

  
 
Mano duomenys  |  Prekių krepšelis  |  Vykdyti užsakymą   
  Pradžia » Katalogas » Duomenų apsauga
Prekių grupės
Spalvos
Kas naujo? plačiau
AKR131 - 10x14 mm tm. rožinė gėlytė, 1 vnt.
AKR131 - 10x14 mm tm. rožinė gėlytė, 1 vnt.
0,02Eur
Informacija
Pristatymas ir grąžinimas
Duomenų apsauga
Naudojimosi taisyklės
Kontaktai
Duomenų apsauga Duomenų apsauga

1. Bendrosios nuostatos
1.1. Šios duomenų apsaugos nuostatos (toliau - "sąlygos") reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kuria remdamasis Pardavėjas (toliau - "mes") tvarko interneto parduotuvėje www.karolija.lt (toliau - e-parduotuvė) Pirkėjų (toliau - "Jūsų") asmens duomenis.
1.2. Jūsų asmeninių duomenų tvarkymą nustato šios sąlygos, LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą.
1.3. Individualios veiklos vykdytojas yra įregistruotas Asmens duomenų Valdytojų Valstybės registre.

2. Registracijos pateikimo taisyklės
2.1.Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, reikiamą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.
2.2. Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno fizinio asmens, kuris lankosi e-parduotuvėje, teisę į privatumą. Mes renkame ir panaudojame fizinio asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą e-parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad:
2.2.1. apdoroti Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus;
2.2.2. išspęsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.3. įvykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.
2.3. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.
2.4. Ne asmeninius Jūsų duomenis, t.y. duomenis susijusius su Jūsų įsigytomis prekėmis, mes galime naudoti statistiniais tikslais. Toks statistinių duomenų rinkimas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Mes pasiliekame sau teisę statistinius duomenis perduoti trečiajai šaliai.

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1. Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, negavę Jūsų atskiro sutikimo, išskyrus LR įstatymų nustatytomis aplinkybėmis.

4. Informacijos ar pretenzijos perdavimas
4.1. Asmuo gali būti informuojamas apie savo asmens duomenų tvarkymą bei turi galimybę susipažinti su surinktais savo asmens duomenimis pateikęs užklausą elektroniniu paštu info@karolija.lt.
4.2. Asmuo gali būti informuojamas apie teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti pateikęs užklausą elektroniniu paštu info@karolija.lt.
4.3. Asmuo gali ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų pateikęs užklausą elektroniniu paštu info@karolija.lt.
4.4. Visi pranešimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, yra pateikiami elektroniniu paštu info@karolija.lt.
4.5. Atsakymą mes pateikiame tokia forma, kuria gavome pranešimą ar pretenziją.

5. Asmens duomenų tvarkymas
5.1.Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.

6. Taisyklių keitimas
6.1. Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje.
6.2. Jei Jūs po šių sąlygų pasikeitimų naudojatės e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, mes laikome, kad Jūs sutikote su sąlygų pakeitimu.

7. Baigiamosios nuostatos
7.1. Norėdami pranešti Jums apie įvairius pasiūlymus, mes naudosimės tik Jūsų pateiktu el. pašto adresu. Telefono numeris bus naudojamas, tik atsiradus neaškumų užsakymuose.
7.2. Norėdami atsisakyti visų mūsų siunčiamų specialiųjų pasiūlymų, Jūs galite tai padaryti bet kuriuo metu.
7.3. Jūsų informacija yra Jums prieinama bet kuriuo metu ir gali būti pasiekiama iš kiekvieno mūsų internetinio puslapio: čia Jūs galite atnaujinti ir pataisyti savo vardą, el. pašto adresą, slaptažodį ir koreguoti pageidaujamų naujienų pranešimų prenumeratą.
7.4. Norėdami užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos privatumą ir saugumą nuo neteisėtos prieigos arba netinkamo jos naudojimo, mes taikome technologines ir apsaugos priemones bei laikomės griežtos vidinės politikos.
7.5. Informacija apie klientų sąskaitas naudojama tik užsakymo apmokėjimui patvirtinti ir nėra kaupiama bei saugoma.
7.6. Pirkėjų asmens duomenų saugojimo terminas: 2 metai nuo paskutinio prisijungimo dienos.
7.7. Šioms Privatumo sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
7.8. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Prekių krepšelis plačiau
...yra tuščias
Akcijos plačiau
DK004 - 6 mm sendinto vario kepurėlė, 1 vnt.
DK004 - 6 mm sendinto vario kepurėlė, 1 vnt.
0,02Eur
0,01Eur
Atsiliepimai plačiau
PL059 - 16 mm geltonas plastikinis karoliukas, 1 vnt.
Taip ir netgi labai, dvygubai. Labai graziai atrodo pats kar ..
5 iš 5 žvaigždučių!
Reklama
Mitologija.lt

Copyright © 2009 Karolija